День працівників освіти: свято мудрості й натхнення

З нагоди Дня працівників освіти педагог-організатор Наталія Савіна разом з учнями Ладою Ракицькою і Тимуром Пацканем провели  загальношкільний онлайн-захід «Вчительська осінь».

У святковій атмосфері здобувачі освіти висловили свою безмежну вдячність педагогам, підготувавши щирі онлайн-привітання. Особливо зворушливими були слова від випускників школи, які пригадали свої найкращі моменти зі шкільного життя. Музичні вітання, підготовлені керівницею гурткової роботи Людмилою Гладиш разом із талановитими учнями, додали заходу особливого святкового настрою. Веселий мегабатл «Вчителі-учні» та інтерактивна вправа «Думки педагогів» стали справжньою родзинкою зустрічі і наповнили всіх присутніх позитивними емоціями.

Свято стало нагадуванням про те, наскільки важлива роль вчителя у житті кожного з нас.

Дорогі вчителі, вітаємо вас із Днем працівників освіти! Ваші зусилля сьогодні – це більше, ніж просто уроки. Попри всі труднощі, ви продовжуєте виконувати свою величну місію – навчати, виховувати та надихати молоде покоління. Ви даруєте дітям не лише знання, але й надію на світле майбутнє, зміцнюєте їхню віру в себе та допомагаєте зростати справжніми патріотами.             Дякуємо за вашу стійкість працювати в непростих умовах, за підтримку учнів та їхніх родин, за вашу людяність і непохитний дух. Бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба, вдячних учнів і невичерпного натхнення для нових звершень!