День єднання: #UAразом, об’єднані Україною!

День єднання: #UAразом, об’єднані Україною! Відповідно до Указу Президента України від 14 лютого 2022 року № 53  «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства».

З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання.

Учнівський і педагогічний колективи Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради радо долучилися до святкування такого важливого для всіх українців державного свята – Дня єднання!

Освітній заклад заяскравівся синьо-жовтими кольорами Державного Прапору,   барвистими вишиванками і стрічками.

О 10:00 з дотриманням санітарно-епідемічних вимог вся шкільна спільнота заспівала   Державний Гімн України, довівши, що ми, українці, єдина нація, яка любить свою Батьківщину та рідну землю.

Здобувачі освіти 4-А і 5-А класів стали учасниками відеозустрічі з учнями молодшої школи «Чернігівського навчально-реабілітаційного центру» Чернігівської обласної ради. Діти продемонстрували свої знання з державної  символіки, ерудованість під час відгадування загадок, ребусів.  Також взяли участь в акції «Долоньки єднання». Цікава зустріч завершилась спільним виконанням Гімну України.

Для здобувачів освіти старшої школи була організована онлайн-зустріч з учнями “Харківської спеціальної школи ім. В.Г. Короленка» Харківської обласної ради. Учні привітали своїх однолітків із Харкова виконанням пісні «Україна – це я». Онлайн-зустріч пройшла жваво і цікаво: школярі декламували поезії, обговорювали переглянутий тематичний ролик, ділилися враженнями і думками. Зустріч закінчилася спільним виконанням Гімну України.

Учні 1-10 класів взяли участь в онлайн-акції «Долоньки миру».

Педагоги школи з нагоди Дня єднання провели тематичні уроки «Сила України – у єдності її народу!», «Ми – єдина нація», виховні заходи «В єдності наша сила», «День єднання України – день єдності українців», на яких наголошувалось про важливість єдності в країні, збереження рідної  мови та національних традицій.

Сьогоднішнє свято стало  символом єднання великого народу, сили і могутності, взаємоповаги і розуміння, одного чистого мирного неба для всіх українців!