День знань у новому форматі!

День знань у новому форматі

День знань – одне з головних свят навчального року – урочисте,хвилююче і відповідальне.

Хтось 1 вересня вперше переступає шкільний поріг і сідає за парту, а хтось вже подорослішав на цілий рік,став мудрішим і з кожним днем наближається до самостійного життя.Це свято об’єднує всю шкільну спільноту: адміністрацію школи,педагогів, учнів та їх батьків – у велику дружню родину.

Вітальними словами, кольоровими кульками, чудовими декораціями, яскравою фото зоною, святково прибраними класними кімнатами зустріла школярів та педагогів 01 вересня 2020 року Слов’янська спеціальна школа № 23 Донецької обласної ради.

День знань-2020

День знань-2020 з метою запобігання захворюваності на Covid-19відбувся для кожного класу окремо, із розмежуванням у часі і з дотриманням норм санітарного режиму.

Учні 2-12-х класів розпочали навчальний рік зі святкового уроку у новому форматі: квести, ігри, уроки-мандрівки, екскурсії, що стало приємним сюрпризом для школярів.

Незабутній день

Незабутнім стане цей день для учнів 1-А і 1-Б класів, які в інтерактивній формі познайомилися один з одним і з педагогічним колективом. Танці, ігри, веселі конкурси, «браслети дружби»сподобались кожному першачку без винятку.

Батьки із задоволенням відзначили креативність, творчий підхід педагогів, а головне – радість дітей від зустрічі з рідною школою.

Срібний голос дзвоника

Педагоги й учні радо взяли участь у челленджі до Першого дзвоника, який розпочала директорка школи Ушкалова Н.В. Срібний голос дзвоника дав старт новому цікавому навчальному року, щообов’язково принесе всім учасником освітнього процесу багато нових досягнень та звершень.

Вітаємо всіх школярів України із 1 вересня і бажаємо ніколи не зупинятися на дорозі Знань, зустріти добрих та надійних друзів й упевнено йти до своєї мети.

Сподобалась стаття? Поділися з друзями!