Діти України за мир: Міжнародний день миру!

Мир - головна цінність для будь-якої людини.

Діти України за мир: Міжнародний день миру!

Мир – головна цінність для будь-якої людини.

День миру був заснований 30 листопада 1981 року, у 2001 році була прийнята резолюція про проведення Міжнародного дня миру щорічно 21 вересня. Цей день присвячений укоріненню ідеалів миру як у відносинах всередині держав, так і у відносинах між усіма державами і народами.

З нагоди Міжнародного дня миру у Слов’янській спеціальній школі  № 23 Доноблради пройшли тематичні заходи. Години спілкування «Мир на землі – радість у родині»,  «Під мирним небом» спонукали учнів замислитись над найважливішою цінністю кожного народу – миром!

Флешмоб  «Діти за мир»

Після навчальних занять здобувачі освіти та педагоги взяли участь у флешмобі  «Діти за мир».

До Дня миру учні школи виготовили велику кількість білих голубів, які символізують мир у всьому світі. Кожен голуб ніс у собі побажання мирного неба над нашою Батьківщиною та припинення військових дій на території України. Білі паперові голуби на жовто-блакитній палітрі кульок, що майоріли у дитячих руках справили на всіх присутніх незабутнє враження. Щирі віршовані побажання «Ми за мир» учнів школи (Кучеренко П., Грицько М., Нікітіна В., Пацкань Т.) нагадали всім присутнім віковічні істини:  «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!».

Окрасою свята стало виконання шкільним хореографічним колективом танцю  «Мир без війни» (керівник Гладиш Людмила).

Посмішки на обличчях, радість в серцях дітей і дорослих вселили надію, що  в Україні та в усьому світі не буде місця війнам!