Добро переможе!

Добро переможе! Зважаючи на складні часи для нашої країни, нашим дітям як ніколи потрібні душевний спокій, підтримка та позитивні емоції. Саме тому,  БФ «Щаслива лапа» ініціював проведення…

Саме тому,  БФ «Щаслива лапа» ініціював проведення в освітніх закладах  3-7 жовтня 2022 р.  ІІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин.

Педагоги та здобувачі освіти 2-12 класів Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради  залюбки долучилися до проведення ІІІ Міжнародного уроку доброти.

Залишаючи рідні домівки через агресорське вторгнення і діти, і дорослі, незважаючи на складні умови, все одно забрали із собою пухнастих улюбленців. Піклування, доброта, відповідальність, співчуття  – моральні якості, які обговорювались на Уроці доброти у кожному класі.

Дякуємо організаторам БФ «Щаслива лапа» за корисні і цікаві матеріали до  Уроку доброти. І  такі заходи не лише є антистресовими та дарують здобувачам освіти відчуття єдності у площині добра, але й виховують одні з головних людських якостей – добро, відповідальність, гуманність та альтруїзм.