Дорожня грамота

28 травня 2024 року у нашій школі відбулася друга онлайн-зустріч із інспектором ювенальної превенції Краматорського РУП ГУНП у Донецькій області, лейтенантом поліції Вікторією Чумаковою.

Тема зустрічі – «Безпека дорожнього руху». Вікторія Чумакова нагадала учням про важливі правила, які кожен пішохід повинен знати та неухильно дотримуватися.

Задля закріплення знань учні переглянули відеоролик  про головні правила дорожнього руху,  основні дорожні знаки і взяли участь у захопливій вікторині.

Соціальний педагог Оксана Крейдун провела зі здобувачами освіти тематичну бесіду на поглиблення отриманих знань та наголосила на відповідальності кожного учасника дорожнього руху, адже безпека на дорогах – це спільна справа!

Ми щиро дякуємо Вікторії Чумаковій за її важливу роботу та сподіваємося на подальшу співпрацю. Пам’ятайте! Безпека на дорогах залежить від кожного з нас! Будьте уважні та пильні, дотримуйтесь правил дорожнього руху, бережіть себе та оточуючих!