Доторкнутися до прекрасного

Доторкнутися до прекрасного

Краєзнавчий музей — місце, де зустрічаються сьогодення і минуле, це ніби-то — доторкнутися до прекрасного. Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух минулих часів наповнює тебе.

21 лютого 2020 року учні 6-А і :-Б класів разом із педагогами Бєляєвою О.О. і Козловою О.В. відвідали виставки краєзнавчого музею міста Слов’янська «Вартові часу» і «З художніх фондів музею».

Художні фонди музею

Мета екскурсії – формування національної свідомості, любові до рідного краю, свого народу, прищеплення шанобливого ставлення до культури, забезпечення духовної єдності поколінь.

Екскурсовод розповів учням про роботи наших земляків-художників  першої половини 20 століття, поруч із якими розміщені картини майстрів більш пізнього періоду, включаючи сучасників.

На виставці «З художніх фондів музею» було представлено 55 робіт – 46 картин і 9 зразків художньої кераміки. Серед них – персональний вернісаж робіт Юрія Савченка, приурочений до ювілею майстра пензля.

Вартові часу

Зовсім інший сфері була присвячена розповідь «Вартові часу», складена більш ніж з 200 годин різних епох і виробників. Вуличні, настінні, настільні, наручні, з ходики і циферблатами, механічні та електричні, чоловічі та жіночі, для людей з проблемами зору. Причому  велика частина експонатів  у робочому стані і продовжує справно відраховувати години, хвилини і секунди.

Впродовж екскурсії діти дізналися і про майстрів рідного міста, і про українську кераміку, і про техніки малювання.

Учні були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв’язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій землі і створювали її красу.

Історія рідного краю

Ознайомлення із експонатами краєзнавчого музею – це можливість для дітей із порушеннями зору поповнити свої знання про історію рідного краю та особисто доторкнутися до прекрасного.

Дякуємо працівникам Слов’янського краєзнавчого музею за чудову екскурсію, за компетентний  підхід до дітей із візуальними порушеннями і за  непідробне прагнення зберегти історичний і культурний спадок нашого краю.



Сподобалась стаття? Поділися з друзями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *