Дивограй талантів

Напередодні новорічних свят мрії дітей виблискують творчою фантазією…

Натхненням і креативністю. IV онлайн-фестиваль дитячої творчості «Новорічний дивограй», організований Слов’янською міською військовою адміністрацією, став не лише підтвердженням безмежних можливостей дитячої уяви, а й надав можливість  розкрити непересічні обдарування юних артистів зі Слов’янська.

В онлайн-фестивалі взяли участь талановиті здобувачі освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради. Поліна Кучеренко, Ярина Попова, Максим Чернов, Єлизавета Князєва, Григорій Німіч, Віолетта Рицарєва, Дар’я Дупак, Олександра Лапченко, Дар’я Лапченко, Єлизавета Сікалова, Всеволод Лях представили свої виступи у різних творчих жанрах: від поезії і музики до художнього мистецтва (керівник Гладиш Л.Ф.). Виступи учасників фестивалю були надзвичайно цікавими та яскравими і вкотре продемонстрували, що у  нашій школі навчаються талановиті діти та молодь, які мають великий творчий потенціал. Бажаємо юним талантам подальших успіхів у творчості та нових досягнень у майбутньому!