Етнічне свято – Усе навколо завмирає

 Етнічне свято
Усе навколо завмирає,
Коли вдягаю вишиванку.
Лиш серце радісно палає,
Мов промінь сонця на світанку.
Коли вдягаю вишиванку,
Немов в любові признаюся
Своїй країні ніжно й палко,
Вдягну і Господу молюся.

Українська вишиванка зберігає історію і традиції нашого народу. Вишиті сорочки здавна допомагали українцям зберегти свою ідентичність. Для популяризації носіння українського етнічного одягу започатковане міжнародне свято. У третій четвер травня щорічно у світі відзначається День української вишиванки.

20 травня 2021 року  учнівський і педагогічний колективи Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради  приєднались до святкування Дня вишиванки –  свята  української культури і традицій. Дрес-кодом дня була вишиванка, – і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.Українські традиції

Протягом дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики. Здобувачі освіти на уроках читали вірші про вишиванки, українські традиції, виконували творчі роботи з українською символікою.

Керівник гурткової роботи школи Гладиш Людмила організувала челендж до Дня вишиванки «Матусин рушник» і найдивовижніший захід «Дефіле з рушниками». Позитивні емоції, піднесений настрій, відчуття гордості за приналежність до українського народу панували цього дня у школі.

Вітаємо всіх із Днем вишиванки! Нехай День вишиванки зітре кордони і об’єднає українців по всьому світу, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення. Бажаємо зміцнення української ідентичності заради процвітання України.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.