Фестиваль «Зірки шкільної галактики»

Зірки шкільної галактики

Масштабний фестиваль творчості «Зірки шкільної галактики»

Традиційно у перші тижні листопада у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької обласної ради проводиться масштабний фестиваль творчості «Зірки шкільної галактики», метою якого є створення умов для підтримки та розвитку дитячої творчості; сприяння самореалізації учнів, згуртуванню дитячих колективів, стимулюванню художньо-естетичних смаків, розвиток креативного мислення. Крім того, даний захід дає можливість усім учням нашої школи реалізувати свої мрії, отримати значний досвід  та продемонструвати свій талант.

24-26 листопада 2020 року у режимі офлайн із дотриманням санітарно-протиепідемічних норм учнівський та педагогічний колективи поринули у світ творчості, майстерності й натхнення.

Дивовижно творчі відеономери

Кожен клас разом зі своїми вихователями підготували дивовижно творчі відеономери (спів, хореографічне мистецтво, гра на музичних інструментах, гумористичні сценки, виготовлення поробок, моделей одягу з паперу тощо), вкотре довівши, що наші учні талановиті у всьому.

Дякуємо всім учасникам за ті хвилини радості, які вони подарували глядачам! Бажаємо надалі розвиватися та брати активну участь у творчому житті школи!