Герої не вмирають

Герої не вмирають. У Слов’янській спеціальній  школі № 23 Доноблради 21 лютого 2022 року з дотриманням протиепідемічних норм і вимог відбулися заходи з метою вшанування героїв Небесної Сотні

Формування почуття національної самосвідомості, ціннісного ставлення до України, прав та свобод людини; виховання патріотичних почуттів: «День пам’яті Небесної Сотні», «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», «Обличчя Майдану»,  «Українська революція – Євромайдан», «Борці за єдність України».

У ході корекційно-виховного заходу «Герої не вмирають» педагоги Коваленко Вікторія і Сирота Альбіна разом зі здобувачами освіти 5-А класу провели екскурс в історію Революції Гідності, згадали подвиг українців, які віддали своє  життя за власну націю і державу. Кожен клас отримав буклети «Небесна Сотня. Герої не вмирають.

Всі присутні  запалили свічку пам’яті та хвилиною мовчання віддали данину громадській відвазі, силі духу самовідданих патріотів, які поклали життя на вівтар служіння Вітчизні. На завершення заходу з вуст  дітей пролунала «Молитва за Україну».