І шкільний етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

У шкільному етапі взяли участь 16 здобувачів освіти.

З метою сприяння утвердження статусу української  мови  як  державної,  піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, 06-07 листопада 2023 року   у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької обласної ради серед здобувачів освіти 3-12-х класів був проведений І шкільний етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

Педагогами початкової школи (Дерев’янко О.О., Дьогтєвою О.Є., Котляровою Т.А.) і вчителями української мови та літератури (Бєляєвою О.О., Козловою О.В., Марченко М.В.) були складені завдання для конкурсу, забезпечена секретність їхнього змісту до моменту оприлюднення. Конкурсні завдання кожного класу відповідно до вікових категорій конкурсантів містили написання власного висловлення на теми, пов’язані, зокрема з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню нації, формують почуття патріотизму, оптимізму.       Комплект конкурсних завдань був складений відповідно до діючих навчальних програм для загальноосвітніх спеціальних закладів та охоплював вивчений  здобувачами освіти матеріал за попередні роки навчання.

І (шкільний) етап  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика допоміг учням продемонструвати свої здібності, знання та вміння.

Результати конкурсу:

• Безкоровайний Олег – ІV місце(здобувач освіти 3-А класу);
  • Кравцова Марія – ІІІ місце (здобувачка освіти 4-А класу);
  • Лях Всеволод – ІІІ місце (здобувач освіти 4-Б класу);
  • Лапченко Дар’я – І місце (здобувачка освіти 6-А класу);
  • Лапченко Олександра  – ІІ місце (здобувачка освіти 6-А класу);
  • Попова Ярина – ІІ місце (здобувачка освіти 7-А класу);
  • Драна Світлана  – ІІІ місце (здобувачка освіти 7-А класу);
  • Жирова Уляна – ІІ місце (здобувачка освіти 10-А класу);
  • Бєляєв Костянтин – ІІІ місце (здобувач освіти 10-А класу);
  • Фільчак Діана – ІV місце (здобувачка освіти 10-Б класу);
  • Кучеренко Поліна – І місце (здобувачка освіти 12-А класу).