INTERNATIONAL FESTIVAL PORTAL ANGELS FESTIVALS

Діапазон можливостей. За сприяння Міністерства культури і культурного центру INTERNATIONAL FESTIVAL PORTAL ANGELS FESTIVALS

1.08 – 14.08.2021 року відбувся міжнародний творчий онлайн конкурс  AUSTRIAN  STARS 2021, який мав на меті підтримати формування творчого потенціалу підростаючого покоління;  зберегти спадкоємність культурних традицій різних національностей; розвинути міжнаціональні та міжнародні зв’язки в галузі культури.

Неперевершені вокалісти і танцюристи

Взяти участь у такому масштабному міжнародному конкурсі – це вже досягнення. Вихованці ж Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради – талановиті й неперевершені вокалісти і танцюристи – посіли призові місця!

Щиро вітаємо наших переможців і бажаємо нових творчих ідей, барвистих рішень та впевненості у досягненні мети на мистецькому шляху!

Окрему подяку висловлюємо керівнику гурткової роботи школи Гладиш Людмилі за самовіддану працю, високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток творчих здібностей дітей з особливими освітніми потребами.