ІV Міжнародний урок доброти

З метою відчуття єдності у площині добра, ознайомлення здобувачів освіти з сучасними підходами догляду за домашніми тваринами.

Гуманними методами розв’язання проблеми безпритульних тварин та виховання головних людських якостей – добро, відповідальність, гуманність та альтруїзм педагоги Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради у 3-12 класах  провели ІV Міжнародний урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвячений Всесвітньому дню захисту тварин, який щорічно відзначають 4 жовтня.

Під час заходів були використані цікаві різноманітні методичні матеріали, розроблені спеціалістами Фонду «Щаслива лапа»: ігри, вікторини, квести, відеоролики, аудіоказки про тварин.

Під час проведених Уроків доброти здобувачі освіти  поділилися цікавими історіями про своїх домашніх улюбленців, досвідом догляду за кішечками та собачками; розповіли про свої добрі вчинки і дали відповідь на такі важливі питання з догляду за тваринами, як «вигул», «стерилізація», «вакцинація», «реєстрація», «чипування», «прибирання за песиком на вулиці». Уроки доброти вкотре нагадали і дітям, і дорослим, що  поняття «гуманність», «мораль», «відповідальність», «добро»  є ключовими якостями людини.

Коментарі 1