Козацький дух у наших серцях!

Подяка

Козацький дух у наших серцях! Козацький дух як реліквія, як ознака національної ідентичності передається українцям із покоління в покоління на генетичному рівні.

Кожна історична подія, відповідно до нових умов, у тій чи іншій формі відтворює українську традицію народу: бути сміливим, завзятим  і вірити в перемогу.

14.09.-15.10.2022 року здобувачі освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради  дистанційно взяли участь у  ІІ Всеукраїнському творчому конкурсі «До Дня Українського козацтва», організованого ГО «Інвестресурс», «Перлина Мистецтва» та «Star Fest»  за підтримки шведської громадської телекомпанії  Sveriges Television, із метою виявлення і розкриття талантів учнівської молоді, підтримки їх творчої діяльності; виховання любові до української  культури та мистецтва; поглиблення знань про традиції нашого народу; залучення українців до збереження національних традицій.

За результатами творчого конкурсу:

• квартет  «Без обмежень» – І місце (номінація «Вокал»);
  • Кучеренко Поліна – І місце (номінація «Вокал»);
  • Сікалова Єлизавета  – ІІ місце (номінація «Вокал»).

Вітаємо нашу творчу еліту з призовими місцями! Ваш особливий потенціал, патріотичний настрій, невичерпна  енергія робить світ кращим, добрішим і досконалішим. Щиро дякуємо керівниці конкурсантів, педагогові школи  Гладиш Людмилі за високий професіоналізм, плідну працю і майстерну підготовку вихованців до творчих конкурсів!