Кожен день у нас цікавий, веселий, творчий і яскравий

Кожен день у нас цікавий, веселий, творчий і яскравий. Саме під таким гаслом з 01.03 по 05.03.2021 року проходив Тиждень початкової школи у Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради. 

У ході Тижня початкової школи реалізовувалися  найважливіші завдання  Нової української школи: розвиток пізнавальної активності молодших школярів, формування в них допитливості, бажання пізнавати нове, – адже кожній дитині, яка робить крок у науку, має бути цікаво, а навчання має дарувати впевненість у власних силах. 

Веселки знань

 Протягом Тижня діти мандрували різними стежками Веселки знань.  

  У «День країни» діти подорожували сторінками своєї країни, відвідували неповторні куточки України (віртуальна подорож) та презентували інформаційні листівки про 7 чудес України (1-А, 1-Б, 2-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б) та 7 природних чудес (3-В). 

  У  «День ентузіазму» було презентовано проєкти «Долоньки єднань» (1-4 класи). Усі із задоволенням та радістю ознайомлювались і пізнавали цікавий світ кольорів, зробивши спільний малюнок різнокольоровими долоньками. 

«Світ моїх захоплень» відкрився виставкою дитячих робіт: індивідуальних, колективних, виготовлених разом із батьками. Скільки радості, зацікавленості, користі отримали маленькі творці!  

  У «День розумників» кожен клас склав свій елемент до «Пазла знань: Я досліджую світ». Вчилися креативити і фантазувати! Кросворди, ребуси, шаради, логічні завдання, фізхвилинки, цікавинки з мови –  все це було у великому пазлі «НУШ», робота над яким сприяла розвитку мислення, кмітливості, увазі, креативності, творчості; формуванню  вміння застосовувати набуті знання у нестандартних ситуаціях; виховувала любов до рідної мови.  


« of 2 »

Тиждень початкової школи

У «День добрих справ» маленькі здобувачі освіти взяли участь у квест-грі «Потяг дружби»,  даруючи один одному компліменти (1-А+1-Б; 2-А+4-Б; 3-Б+3-В; 4-А+3-А). 

 Тиждень початкової школи  проминув швидко, але знання та вміння, які здобули школярі у ході цього інноваційного методу роботи, залишаться у них назавжди! 

  Шановні діти! Бажаємо вам фантазувати, бути спостережливими, допитливими, дружними, творчо працювати і мати завжди гарний настрій!  

Котлярова Тетяна, педагог-методист, тифлопедагог, учитель початкових класів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *