Крок у майбутнє – без СНІДу

СНІД, або синдром набутого імунодефіциту, є однією з найбільш глобальних проблем людства, оскільки він не визнає кордонів і кількість жертв від цієї хвороби щорічно збільшується у всіх куточках світу.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми, який відзначається щорічно 1 грудня, соціальним педагогом Крейдун О.В. було проведено онлайн-захід «Крок у майбутнє – без СНІДу» для здобувачів освіти 6-12 класів.

У ході зустрічі  школярі дізналися про факти поширення захворювання та шляхи передачі, переглянули інформаційний відеоролик, висловили свої думки про толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією, наголосили, що кожна людина повинна дбати про своє власне здоров’я і приймати виважені рішення задля його збереження. Перевірити та закріпити свої знання про ВІЛ/СНІД  здобувачі освіти змогли під час виконання завдань вікторини «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?».

Проведений захід допоміг підвищити освіченість учнівства щодо ВІЛ/СНІДу і сприяв формуванню навичок відповідальної поведінки та толерантності по відношенню до хворих людей. Знання і розуміння – це сила, яка допомагає здобувачам освіти дбати та берегти своє здоров’я та здоров’я інших. Нехай отримані знання надалі супроводжують учнів і допомагають їм приймати відповідальні рішення у майбутньому дорослому житті, сприятимуть їхньому благополуччю та здоров’ю!