Ліга переможців

Ліга переможців. В місті Кам’янське  відбувся чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку .

З 13 по 15 грудня 2021 року в місті Кам’янське  відбувся чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку. Донецьку область на чемпіонаті представляли 30 спортсменів, серед яких двоє – здобувачі освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради – Грицько Максим і Чернов Максим.

За результатами чемпіонату Грицько М. – два ІІ місця і два ІІІ місця; Чернов М. – І місце (кандидат у майстри спорту), два ІІ і одне ІІІ місця.У Слов’янську 23 грудня 2021 року  на базі плавального басейну КП «Фізкультурно-оздоровчий комплекс» проходив Відкритий чемпіонат Донецької області з плавання серед дітей «Новорічні старти». В змаганнях взяли участь юні спортсмени з інвалідністю, вихованці нашої школи,  Шаповал М., Німіч Г. і Сухоносов М.

Спортсмени гідно виступили і завоювали перші місця.

Щиро вітаємо наших спортсменів-призерів і бажаємо невичерпної наснаги для спортивних досягнень у новому році!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.