Літні пригоди без шкоди

Літо вже стукає у двері, а це значить, що наближаються довгоочікувані канікули!

         Щоб  літні канікули пройшли не лише приємно, але й безпечно, класні керівники 3-12 класів провели для своїх учнів цікаві та пізнавальні  інструктажі з питань безпеки життєдіяльності.

         Із дітьми та молоддю були обговорені питання дій у надзвичайних ситуаціях та під час сигналу «Повітряна тривога», мінної безпеки, правил пожежної, електробезпеки та дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, поведінки в громадських місцях, з незнайомцями, користування громадським транспортом, безпеки на залізниці та водоймах.

         Також вчителі акцентували увагу учнів на правилах поведінки в спеку, попередженні перегрівання на сонці та  наданні домедичної допомоги  при нещасних випадках. Педагоги наголосили на забороні  відвідування лісів, замінованих територій та районів бойових дій, опрацювали правила поводження з вибухонебезпечними та незнайомими предметами.

         За допомогою інтерактивних вікторин, ігор та моделювання проблемних ситуацій, які можуть виникнути при порушенні правил техніки безпеки, школярі не лише отримали важливі знання, але й навчилися їх застосовувати на практиці.

         Пам’ятайте: безпека життя і здоров’я –  понад усе!

         Нехай ваші літні канікули будуть сповнені яскравих вражень,  радісних подій та, звичайно ж, безмежної безпеки!

         Бережіть себе та своїх близьких!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *