Майбутні поети народжуються у школі …

Майбутні поети народжуються у школі … Однією з провідних ідей концепції Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради  є розвиток творчого потенціалу вихованців.

Доповнювати і вдосконалювати різноманітні освітні потреби дитини, здійснювати принципи гуманізму, демократизму, диференціації в освітньому процесі є пріоритетними напрямками  діяльності педагогів закладу.

Участь у різноманітних творчих змаганнях-конкурсах, фестивалях є невід’ємною складовою  роботи кожного педагога. Ці форми – своєрідний іспит як для учнів, так і для викладачів.

У листопаді 2021 року здобувачка освіти 6-А класу Князєва Єлизавета (керівник Бєляєва Олена) взяла участь у Всеукрaїнському дистанційному конкурсі авторської прози та поезії «ЯwriteR», який відкриває нові можливості для учасників із будь-яких куточків України та всього світу. Творчі доробки дівчинки оцінювало професійне журі, за результатами якого Князєва Єлизавета посіла І місце.

До творчої скарбнички, крім натхнення і майбутніх звершень, Єлизавета додала медаль, диплом і професійну рецензію на представлену роботу.

Вітаємо Князєву Єлизавету з перемогою! Бажаємо  невичерпного прагнення  вдосконалювати свій власний талант та досягати нових мистецьких вершин!