Майстер-клас «Великодня композиція»

Весняне сонечко весело посміхається, а у повітрі витає аромат свіжоспечених пасок – вже зовсім скоро Великдень!

Саме до цього світлого свята педагог-організатор Савіна Н.Ю. та  керівник гурткової роботи Соцька І.В. провели для дітей та дорослих захопливий майстер-клас «Великодня композиція».

Подорож розпочалася з пізнавального відеоролика, який переніс учасників майстер-класу у світ великодніх традицій. Діти та дорослі з цікавістю дізналися, чому саме навесні ми святкуємо Великдень, чому на це свято печуть паски та фарбують крашанки, яке символічне значення має кожен з цих атрибутів, а також звідки з’явився образ великоднього кролика.

У затишній передсвятковій атмосфері діти та дорослі власними руками виготовили чудові «Великодні композиції» – різнокольорові писанки, вербові гілочки, весняні квіти  сплелися у мальовничі ансамблі, даруючи відчуття єднання та великоднього очікування.

Майстер-клас подарував не лише чудові поробки, а й заряд позитиву, щирих емоцій та спільних творчих моментів. З Великоднем! Нехай у ваших домівках панує мир, затишок та щира радість!