Майстерня новорічних див

14.12.2023 року учні нашої школи вирушили в подорож у світ новорічних див під керівництвом  педагогів  Вікторії Леонідівни Коваленко та Ірини Всеволодівни Соцької.

Вікторія Леонідівна провела для дітей цікаву вікторину на тему «Традиції святкування Різдва та Нового року у різних країнах світу», до якої школярі долучилися  з палким ентузіазмом і дізналися про кумедні та екстравагантні традиції, котрі властиві відзначенню Новорічних свят у різних куточках нашої планети.

Під керівництвом Ірини Всеволодівни  учасники долучились до наступної локації подорожі – майстер-класу, і створили «Новорічний чобіток». Роботи вийшли не просто чарівні, а  душевно затишні, наповнені радістю та веселими кольорами. Під час  виготовлення робіт діти та дорослі переглянули відеозаписи щедриків та колядок у виконанні учнів нашої школи, що додало атмосфері заходу святкового настрою.          Майстер-клас пройшов у веселій, невимушеній атмосфері, де кожен учасник відчував себе частинкою великої сім’ї. Велике спасибі педагогам за їхню теплоту та творчий підхід!