Міжнародний день білої тростини – 2021

Міжнародний день білої тростини - 2021

15 жовтня – Міжнародний день білої тростини – 2021.

Це не свято, це – своєрідне нагадування суспільству про існування поруч людей з обмеженими фізичними можливостями, про допомогу цим людям, солідарність із ними.

У всесвітньому масштабі Міжнародний день білої тростини був затверджений 15 жовтня 1970 року з ініціативи Міжнародної організації незрячих.

Напередодні Міжнародного дня білої тростини здобувачі освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради разом із педагогами школи провели низку заходів, гаслом яких було «Толерантність. Рівноправність. Інтеграція».

Інформаційні хвилинки для учнів

Тифлопедагог, педагог вищої категорії Корнєєва Галина підготувала інформаційні хвилинки для учнів, де наголосила, що тростина – це не тільки символ незрячих людей, це їхній інструмент, їхні очі.

Головна мета Дня білої тростини – ще раз привернути увагу громадськості до проблем незрячих людей, які часом довго залишались непоміченими, живуть поруч із нами і не бачать всіх кольорів оточуючого світу. Люди повинні зрозуміти і сприйняти одне одного такими, якими ми всі є: з усіма перевагами, негативними і позитивними сторонами характеру,  специфікою.