Міжнародний день незрячих

Міжнародний день незрячих

Щороку 13 листопада за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі відзначають День незрячих.

Ця дата покликана привернути увагу здорових людей до проблем тих, хто втратив зір і опинився у важких життєвих обставинах.

Тифлопедагог Валентин Гаюї

Міжнародний день незрячих відзначається у день народження відомого французького тифлопедагога Валентина Гаюї (1754-1822).

13 листопада 2019 року з нагоди Міжнародного дня незрячих до Слов’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів № 23 Донецької обласної ради давні друзі – волонтерський загін «Фенікс» від ДДПУ факультету фізичного виховання кафедри фізичної терапії, фізичного виховання та біології (керівник Клименко Ю.С.) Студенти-волонтери провели чудовий захід з учнями школи. У програмі були адаптивні ігри: джаколо, корнхол, еластик, кульбуто. Для учнів 3-А класу було запропоновано тематичне малювання.

Новий формат дитячих розваг

Тепла атмосфера зустрічі, новий формат дитячих розваг подарувала школярам із візуальними порушеннями хвилини радості, емоційне піднесення і вирій посмішок.

Щиро дякуємо волонтерам «Фенікс» за цікаву програму, гарний настрій та постійну увагу до учнів нашої школи.Сподобалась стаття? Поділися з друзями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *