Міжнародний день захисту дітей

1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей.

Свято засноване в Парижі в 1949 році з ініціативи Міжнародної демократичної федерації жінок, щоб звернути увагу на проблеми, які мають діти. Традиційно цього дня влаштовують ярмарки, розпродажі та розважальні заходи для дітей.

На жаль, в Україні День захисту дітей проходить в умовах повномасштабної війни. Сотні тисяч українських дітей були змушені тимчасово виїхати з країни, десятки тисяч перечікують повітряні тривоги в укриттях, тисячі живуть в зоні бойових дій. Війна торкнулася життя кожного маленького українця.   Тому Міжнародний день захисту дітей видається особливо важливим в Україні.

До Міжнародного дня захисту дітей   здобувачі освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради  взяли участь у різноманітних заходах:

– фотогалерея малюнків «Світ щасливого дитинства»;

– фотовиставка «Усмішка щасливої дитини» від “КЗ «Донецький Палац молоді «Юність»;

–  презентація відеоролика «З чим асоціюється дитинство?»;

–  музичне вітання дітлахів від учасниць вокального ансамблю «Без обмежень” та керівниці Людмили Гладиш;

– пісня «Дитинство» у виконанні учениці 11-А класу Поліни Кучеренко (керівниця Людмила Гладиш).

Дитинство – це чудова пора. Тому нехай кожна дитина в цей прекрасний та святковий день, відчує на собі  любов,  підтримку і захист.

Від щирого серця бажаємо усім дітям мирного та щасливого дитинства, повного радості, віри в себе та незабутніх пригод. Ви заслуговуєте на все найкраще, і ми своєю працею намагаємося  забезпечити це для вас.

Любимо вас, дорогі наші діти, і завжди будемо поруч, турбуючись про ваше щастя та добробут. Ви – надія та майбутнє України!

Салюк Надія, заступниця директора з виховної роботи