Молодь обирає здоров’я

12-16 лютого 2024 року у школі відбувся Тиждень антиалкогольної пропаганди.

Під час якого було організовано і проведено різноманітні заходи з метою формування сталих навичок і засад здорового способу життя молоді:

1. виховні години з елементами тренінгу «Шкідливі звички – данина моді, чи свідомий вибір?» (10-А клас, учитель Бєляєва О.О.),  «Алкоголь – вагома перешкода на шляху до здорового і щасливого життя» (12-А клас, учитель Савін М.Ю.), спрямовані на профілактику шкідливих звичок, формування в учнів здорового способу життя, відповідальності за власні дії та активної життєвої позиції. Проблемне питання виховних годин «Чому підлітки вживають алкогольні напої?» сприяло обговоренню мотивів та факторів, вирішенню ситуативних моделей;
  2. виховні заходи «Алкоголь – погляд з середини» (8-А клас, учитель Піскарьова О.Є.), «Як впливають алкогольні, енергетичні напої на здоров’я підлітків» (9-Б клас, учитель Марко Н.В.), «Алкоголізм. Шкідливий вплив на організм людини» (10-Б клас, учитель Козлова О.В.), у ході яких здобувачі освіти отримали актуальну інформацію та висловили власне ставлення до проблеми «молодого алкоголізму». Важливим аспектом було наголошення на необхідності здорового способу життя та уникнення цього захворювання;
  3. круглий стіл «Сила звички. Обери здоров’я!», учасники якого обговорювали питання, як алкоголь шкодить фізичному та психологічному здоров’ю, а також руйнує стосунки з оточуючими. Здобувачі освіти мали можливість переглянути реальні історії та висловити власні думки щодо вживання алкоголю, шукали шляхи запобігання цьому негативному явищу та підкреслили важливість здорового способу життя (11-А клас, учитель Янковецький В.В.).

За допомогою відкритих діалогів, інтерактивних тренінгів та інформативних заходів, педагоги стимулюють розвиток критичного мислення та формування здорових життєвих поглядів молодого покоління, що є основою для прийняття обдуманих рішень у майбутньому. Проведення Тижня антиалкогольної пропаганди в освітньому закладі додає новий рівень усвідомленості учнівської молоддю щодо шкідливих наслідків споживання алкоголю та розширює їхні знання про здоровий спосіб життя.