Мотиваційний форум

Кожен майбутній випускник, стоячи на порозі нового етапу свого життя, відчуває хвилювання та невизначеність перед невідомим.

Чи зможе він впоратися з викликами, які чекають його за межами шкільних стін? Чи готовий адаптуватися до змін у сучасному світі та розвивати необхідні навички для успішного переходу до дорослого життя?

На ці та багато інших питань здобувачі освіти 9-12 класів отримали ґрунтовні відповіді під час цікавої мотиваційної зустрічі з випускниками нашої школи «Ми змогли і в тебе вийде», проведеної 02.02.2024 педагогом-організатором  Савіною Н.Ю.

Гостями першої зустрічі стали випускники школи 2023 року: Єва Каулькіна та Віктор Зубенко.

Насьогодні Єва успішно склала НМТ-2023 і вступила на бюджетну форму навчання до Київського університету імені Бориса Грінченка та здобуває професію вчителя початкової школи на факультеті педагогічної освіти; Віктор продовжує навчання у Лиманському  професійно технічному училищі  за професією монтажник гіпсокартонних конструкцій, маляр, штукатур.

Єва та Віктор поділилися своїми особистими історіями успіху, розповіли про досягнення та виклики, які вони подолали для досягнення поставлених цілей, про особливості студентського життя та його відмінності від шкільного. Випускники зазначили, що отримані у школі знання та вміння, розвинені лідерські навички у роботі шкільного самоврядування стали для них  ключовими для досягнення успіху в житті.   Старшокласники отримали не тільки відповіді на  хвилюючи питання,  а й корисні поради, які допоможуть їм визначити свої інтереси та обрати кар’єрний шлях.

Зустріч пройшла у позитивній та надихаючій атмосфері і стала своєрідним мостом між минулим і майбутнім, де досвід і знання переходять від одного покоління до іншого, надихаючи на нові звершення.

Дякуємо Єві та Віктору за участь у заході. Бажаємо першокурсникам яскравих моментів у студентському  житті, гідних досягнень та палкого інтересу до навчання! Сподіваємося, що ваші історії та поради допоможуть нинішнім старшокласникам у визначенні власного шляху розвитку, надихнуть учнівську молодь вірити у свій потенціал, досягати бажаних цілей та прагнути до власного успіху!