Мова єднає всіх!

Ти стара і вічно нова.
Ти могутня, рідна мово!
                                  Іван Багряний

Мова – одне з найцінніших надбань кожної нації. Мова є душею народу,  у глибинах якої народжується справжній патріот своєї Батьківщини.

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає  вся Україна, адже  нація не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам та наступним поколінням.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася  вся шкільна спільнота Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради.   З дотриманням протиепідемічних вимог здобувачі освіти початкової школи взяли участь у корекційно-виховному заході ««Мова моя єдина», на якому натхненно лунали поетичні рядки славних синів і дочок України про красу та багатство рідної мови, загадки і прислів’я про мову, гуморески.

Здобувачі освіти базової і старшої шкіл поглибили свої знання з мови, культури спілкування у ході заходу ««О слово рідне! України слово».

Вчителями української мови та літератури, педагогами початкових класів було проведено тематичні уроки «Рідна мова – безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу» «Рідне слово, материнська мова»; інформаційно-пізнавальні п’ятихвилинки «Пиши правильно! Читай правильно!», години спілкування «О слово рідне, хто без тебе я…», метою яких було  виховання в учнівської молоді почуття національної гідності, поваги до народу, його історії, любові до рідної української мови.