Ми за мир

Мир – головна цінність для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі – основні принципи, якими керувалася ООН, заснувавши свято Міжнародний день миру 30 листопада 1981 р.

У 2001 році була прийнята резолюція про відзначення Міжнародного дня миру  щорічно 21 вересня.

Емблемою Міжнародного дня миру вважається зображення білого голуба з оливковою гілкою, творцем якої був  Пабло Пікассо.

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це – усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба з ворогом. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в рідній країні.

З нагоди Міжнародного дня миру у Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради пройшли тематичні онлайн-заходи:  години спілкування «Мир на землі – радість у родині», «Україна під мирним небом»,  фотовиставка дитячих малюнків «Ми за мир». Окрасою свята стали відеопривітання здобувачів освіти, у яких діти щиро закликали всіх людей  творити тільки добро на Землі і прагнути жити у мирі та злагоді!