На захисті Вітчизни шляхами козацьких звитяг

На захисті Вітчизни шляхами козацьких звитяг. 14 жовтня народ України відзначає одне з найбільш важливих свят в сучасній історії держави – День захисників і захисниць України!

У цей день вшановують воїнів, які боролися за незалежність країни і продовжують боротися за суверенітет держави у війні з Росією, і згадують тих, хто віддав життя на полі бою.

14 жовтня 2022 року у Слов’янській спеціальній школі  № 23 Доноблради до найважливішої дати сьогодення з метою вшанування мужності й героїзму захисників військових традицій та перемог українського народу,  зміцнення патріотичного духу; формування сталих знань  здобувачів освіти з візуальними порушеннями про героїчну боротьбу українського народу за збереження суверенітету нашої держави; формування ідеалів національної гідності, народної єдності; підвищення рівня громадянської свідомості школярів; формування почуття гордості за свою країну, культивування ставлення до військовослужбовця, як до захисника України і героя  педагогами  було проведено різноманітні виховні заходи в дистанційному форматі.

На честь Дня захисників і захисниць України педагог Марко Надія Володимирівна разом із вихованцями 8-Б класу провела загальношкільне онлайн-свято «На захисті Вітчизни шляхами козацьких звитяг»,  лейтмотивом якого були поняття «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник». Музичні композиції Поліни Кучеренко (здобувачки освіти 11 класу) і Сікалової Єлизавети  (здобувачки освіти 2-Б класу)  зобразили всю глибину патріотичних почуттів, пронесли біль втрати, страху і водночас гордості за синів України.

Здобувачі освіти 2-12 класів долучились до привітань нашим Героям поетичними рядками і словами безмежної вдячності.

Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців і військовослужбовиць України! Ви – наші захисники та захисниці, опора держави. Спокій наших домівок, захист близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями добра, наснаги  та перемоги! Все буде Україна!