“Найбільший урок у світі” про права дитини

Приурочено 75-річниці від створення ООН та прийняття Конвенції про права дитини.

20 листопада 2020 року учні 9-А класу Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької обласної ради отримали унікальну можливість приєднатись до проведення «Найбільшого уроку у світі» Знаю права і змінюю світ», приуроченого 75-річниці від створення ООН та прийняття Конвенції про права дитини.

Під час уроку школярі мали змогу не лише ознайомитися з міжнародними правовими документами (Конвенцією про права дитини, Порядком денним у галузі розвитку до 2030 року), а й зрозуміти, яку роль для людства в цілому містять в собі ці документи.

Зв’язок Конвенції з Глобальними цілями сталого розвитку.

Інформативна презентація, робота з інтерактивною дошкою, цікаві завдання у робочих зошитах, групові дискусії зробили кожен етап уроку насиченим, емоційним і результативним: дев’ятикласники   ознайомились із поняттям сталого розвитку, простежили зв’язок Конвенції з Глобальними цілями сталого розвитку.

Учні 9-А класу детально опрацювали Конвенцію про права дитини (версія для дітей), приділивши особливу увагу правам дітей з інвалідністю,  заповнили таблицю «Етапи сталого розвитку», виконали вісім цікавих вправ.

Завдання діяльності ООН і Дитячого фонду (ЮНІСЕФ) в Україні

На уроці також було розглянуто пріоритетні завдання діяльності ООН і Дитячого фонду (ЮНІСЕФ) в Україні, місія яких у сучасному світі є надзвичайно важливою.

Кожен учасник  «Найбільшого уроку у світі» презентував власні ідеї стосовно прав дитини, реалізація яких потребує посиленої уваги кожного члена суспільства.

Вовк А.І., учитель правознавства