Найкращі серед кращих

Найкращі серед кращих. Саме ці слова стали лейтмотивом заходу, який відбувся з дотриманням вимог протиепідемічних заходів 29 січня 2021 року у Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради.

Цього дня здобувачі освіти вітали інтелектуальну еліту школи  – переможців Всеукраїнської онлайн-олімпіади «На урок».

Переможці олімпіад

Протягом листопада-грудня  2020 року учні 4-12 класів проходили цікаві олімпіадні завдання в онлайн-форматі, перевіряючи рівень власних знань.

Із вітальними словами до юних обдарувань звернулася директорка школи Ушкалова Нана Вікторівна і побажала  школярам надалі зростати інтелектуально та творчо.

Слова шани й вдячності звучали і на адресу педагогів – завдяки  їхній натхненній праці школярі досягли тих вершин, які стали першими визначними сходинками до поставленої мети.

Переможці олімпіад були нагороджені наборами солодощів.

Тож щиро вітаємо наших «розумниць» і «розумників» та бажаємо продемонструвати високі результати у другій сесії Всеукраїнської онлайн-олімпіади «На урок», яка стартувала 25 січня 2021 року.