Найвеличніше свято на землі

Учителю! Вклоняємось доземно
Перед великим іменем твоїм.
Вже проростають ті маленькі зерна
Під поглядом, як серце, золотим.
Учителю! Ти - наче нездоланність,
Крізь все просієш іскру доброти,
Щоб засвітить у серденьку дитячім
Вогонь священний розуму й краси.

Педагог – особистість неординарна, творча, обізнана, яка весь час знаходиться в пошуку чогось нового, цікавішого досконалішого. Немає мабуть на землі людини, яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя.

Щоосені, у першу неділю жовтня, ми відзначаємо День вчителя і дякуємо педагогам за нелегку працю.

01.10.2021 року здобувачі освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради привітали педагогів яскраво, весело та креативно! Учні школи заздалегідь готувалися до цього свята: прикрашали шкільні коридори та готували привітання для вчителів. Теплими щирими словами, вокальними номерами та хореографічними постановками школярі привітали всіх педагогів школи чудовим онлайн-концертом. Свято принесло гарний настрій та задоволення всій дружній шкільній родині!

Шановні освітяни! Щиро вітаємо вас із професійним святом! Хай завжди щедрою  буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутником натхнення і успіх!