Наркотику – НІ! Обираємо здорове майбутнє!

У рамках місячника «Наркотику – НІ!» класні керівники 5-12 класів провели ряд тематичних заходів, спрямованих на пропаганду здорового способу життя та формування в учнівської молоді свідомого ставлення до власного здоров’я; виховання почуття відповідальності за свої вчинки та уміння самооцінювати власні дії.

За участю соціального педагога Крейдун О.В. відбулися онлайн-бесіди, присвячені профілактиці наркотичної залежності.  Здобувачі освіти отримали цінну інформацію про шкідливий вплив наркотиків на здоров’я та життя людини, про небезпеку спілкування з особами, які вживають наркотики, та ризики, пов’язані з пропозиціями спробувати ці речовини.

У ході жвавих дискусій, обміну думками, спільного осмислення інформації здобувачі освіти дійшли до одностайного висновку: наркотикам не місце в житті школярів, адже  наркотики – це шлях у безодню!

Інформаційні заходи, проведені протягом місячника, стали потужним закликом до дії: учнівська молодь усвідомила важливість здорового способу життя, зрозуміла ризики, пов’язані з вживанням наркотиків, та висловила тверде «НІ!» цій згубній звичці.