Нація нескорених: від козаків до сьогодення

1 жовтня народ України відзначає одне з найбільш важливих свят у сучасній історії держави – День захисників і захисниць України!

Це свято спадкоємності героїчних традицій української нації, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її бойову славу.

До найважливішої дати сьогодення на вшанування мужності й героїзму захисників і захисниць, бойових традицій звитяги українського народу, зміцнення патріотичного духу у школі було організовано педагогами  низку заходів.

О 09:00 шкільна спільнота долучилася до загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування всіх захисників і захисниць України, які віддали своє життя, захищаючи незалежність нашої держави.

Педагог Олена Бєляєва і здобувачі освіти 11-А класу провели загальношкільне онлайн-свято «Нація нескорених: від козаків до сьогодення». Цікаві інформаційні сторінки, інтерактивні вправи, поетичні хвилинки, пізнавальні відеоролики створили атмосферу єдностi, нагадали  про славні віхи нашої історії, наповнили серця гордістю за свою Батьківщину і почуттям вдячності всім героям, що боролися і нині борються за її свободу і незалежність.

Щирі привітання і слова безмежної вдячності за можливість жити і навчатися в найкращій у світі країні лунали нашим героям і героїням.

Музичні композиції «Козаки йдуть», «Наші захисники» у натхненному й щирому виконанні здобувачок освіти Сікалової Єлизавети і Попової Ярини (керівник Людмила Гладиш) яскраво передали всю глибину патріотичних почуттів.

Хвилиною мовчання учасники свята вшанували пам’ять усіх, хто віддав своє життя за вільну, сильну  Україну.

Вчитель історії Валерій Гладиш, напередодні свята, організував для учнів 5-12 класів захоплюючу інтерактивну вікторину «Шляхами козацтва», присвячену вивченню героїчної епохи українського козацтва.

За ініціативи педагога-організатора Наталії Савіної відбулася онлайн-виставка світлин під назвою «#ЗавдякиТобі». Протягом дня учні, батьки та педагоги  ділилися у соціальній мережі Instagram своїми фотознімками, які  виражають щиру подяку захисникам та захисницям України.

З нагоди свята здобувачі освіти долучилися до обласних заходів: марафону вітальних стіннівок «Низький уклін і тричі «Слава!»,   культурно-мистецької акції «Міць у пікселі», патріотичного челенджу «Слово до воїнів ЗСУ».

Вітаємо всіх захисників і захисниць України, які щодня роблять неймовірне та борються за нашу  Перемогу! Хай безмежна віра і шана українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті! Дякуємо, підтримуємо, пишаємося та вклоняємося перед вашими подвигами!