Не маємо права забути людської пам’яті мости

Не маємо права забути людської пам’яті мости. Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором.

Однією з таких сторінок був Голодомор 1932-1933 рр.

З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору та виховання в учнівської молоді  ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого і збереження державних традицій у Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради 26 листопада 2021 року з дотриманням санітарно-епідемічних вимог було проведено інформаційно-просвітницькі заходи: проведення лінійки, диктантів «Голодомор в Україні», «Гірка пам’ять», інформаційні хвилинки для учнів 1-5 класів «День пам’яті жертв Голодомору», години спілкування, перегляд відеороликів з обговоренням «Вогонь скорботи в серці навіки»,  «Страшні роки Голодомору 32-33 рр.», «Незгасаючий біль народу», «Що я знаю про Голодомор».

« of 2 »

На шкільній лінійці «Не маємо права забути людської пам’яті мости» здобувачі освіти 8-Б і 11 класів, педагоги Вовк Алла та Соколова Лариса читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії. Сум, скорбота і співпереживання відчувалися у кожному слові і русі її учасників.

По завершенню кожен школяр вшанував жертв Голодомору незабудкою, виготовленою власними руками, прикріпивши її  на шкільне «Панно пам’яті про Голодомор».

27 листопада запрошуємо кожну українську родину о 16-й годині приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».