NEW дайджест «School time»

NEW дайджест «School time». Сьогодні нас повсюди оточує інформація. Важко уявити собі сучасного громадянина  без телебачення, електронної пошти, інтернет-порталів новин або блогів.

У засобах масової інформації новинна стрічка оновлюється щохвилини, а кожен новий день приносить свої сенсації.

Щоб не розгубитися учнівській молоді у колі подій і бути обізнаною у змісті освітніх інновацій та шкільного життя в цілому, у Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради було створено шкільні новини «School time», ініціаторкою та медіа-менеджеркою яких  виступила  талановита і неперевершена  Гладиш Людмила.

У першому випуску шкільних новин  «School time» ведучі Кучеренко Поліна та Пацкань Тимур разом з кореспондентами  анонсували новини, які сталися у рідній школі протягом першого навчального тижня 2022-2023 року, й ознайомили глядачів із планами на майбутнє.

Перегляд  новин «School time» у перші ж хвилини побив всі рекорди по уподобайчикам від учнів, їх батьків та педагогів школи.

Проєкт «School time»  – це творчий майданчик для саморозвитку і саморганізації учнів, платформа формування медіаграмотності та інформаційної культури, а також сприяння свідомому вибору професії і допрофесійна підготовка наших юних журналістів.

Дякуємо Гладиш Людмилі і творчій команді шкільних новин та чекаємо із нетерпінням наступний випуск!