Незламність українців не має кордонів

Незламність українців не має кордонів. Кожна нація, як і людина, має свій характер, що  формується під впливом різних зовнішніх чинників.

Українці ж – нація нескорених і  непереможних, сила духу яких гартувалася протягом віків і випробувалася часом.

24 лютого 2022 року… Цей день започаткував для всіх українців непростий iспит на життєстійкість,  мужність і   незламність.

Життя  мільйонів дорослих і маленьких громадян України пішло за новим, непередбачуваним сценарієм.

Учневі 9-А класу Слов’янської спеціальної школи № 23 Донецької облради Максиму Ч. і його родині,   яка у 2014 р. вперше вимушена була  покинути рідну домівку й оселитися у м. Слов’янську, знову довелося залишити дім,  рідну школу, друзів і знайти прихисток  на цей раз  у м. Неон (Швейцарія).

Чужа країна, чужа мова, чужі правила життя…. Тим не менш, Максим зміг не лише адаптуватися до нових умов, а й продемонструвати бійцівський характер і спортивний талант.

1-2 квітня 2023 року юний плавець з України взяв участь у чемпіонаті  кантону Во (регіон Швейцаріі). У напруженій боротьбі на 7 дистанціях Максим Чернов залишив позаду  більше  330  спортсменів без порушень зору  й з гідністю виборов «срібло» і «бронзу», проявивши  надзвичайну силу волі  та  справжній український характер!

З гордістю вітаємо нашого талановитого плавця. Бажаємо нових, високих спортивних досягнень і якнайскорішого повернення додому! Твої перемоги, Максиме, – це перемога України! І з кожного такого українця складається нація!