Новорічні дива у ДОЦТ

Новорічні дива у ДОЦТ. Новорічні дива у Донецькому обласному центрі технічної творчості дітей та юнацтва.

Напередодні Новорічних свят здобувачі освіти 6-А і 8-А класів разом із педагогом Бєляєвою Оленою були запрошені на майстер-клас у Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва культорганізатором Горячовою Катериною.

Доброзичлива атмосфера, казково прикрашені зали, неперевершені поробки дітей з усієї Донецької області переконують –  Новорічний дух творчості панує саме тут!

Після екскурсії та ознайомлення з напрямками гурткової роботи у ДОЦТТДЮ пані Катерина запросила дітей на майстер-клас.

Усмішки, радісні обличчя, позитивні емоції від власних поробок до Нового року, яскраві світлини різних святкових локацій і подарунки кожному вихованцеві ще надовго запам’ятаються дітям!

Щиро дякуємо Горячовій Катерині і всім працівникам ДОЦТТДЮ за гостинну зустріч! Бажаємо натхнення, наснаги і реалізації всіх творчих задумів у нашій подальшій співпраці!