Обласний конкурс-огляд художньої творчості дітей з інвалідністю «Повір у себе»

Обласний конкурс-огляд художньої творчості дітей з інвалідністю «Повір у себе» було проведено у грудні 2021 року у дистанційному форматі.

Захід традиційно проводиться департаментом освіти і науки облдержадміністрації спільно з Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості.

Свої здібності й талановитість у конкурсі «Повір у себе» яскраво продемонстрували здобувачі освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради, посівши призові місця.

Щиро вітаємо учасників хореографічного ансамблю «Шоколад», вокальних ансамблів «Квінта» і «Без обмежень», тріо «Мажор»  (керівник Гладиш Людмила), хорового ансамблю (керівник Сєбова Ольга), Ростислава Лобяка й Михайла Шаповала  з перемогою!

Бажаємо творчих злетів, неповторних колоритних виступів та нових звершень!