Опрацьовуємо новації ЗНО-2021

новації ЗНО-2021

Новації ЗНО-2021

Зовнішнє незалежне оцінювання – важливий етап для тих, хто хоче здобути вищу освіту. У перекладі з англійської «тестування» означає «перевірка». І справді, під час тестування перевіряють найрізноманітніші риси людини: від знань до якостей пам’яті, мислення та вміння зберігати спокій, впевненості у своїх силах.

25.11.2020 року для учнів 11-12 класів тифлопедагог, вчитель математики, інформатики та фізики  Кривошеєнко Д.А. провів інформаційну годину, під час якої старшокласники детально ознайомилися з новаціями ЗНО-2021, процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування одного з навчальних предметів, переглянувши відеороз’яснення, розроблені  Донецьким регіональним центром оцінювання якості освіти.

ЗНО із 5 навчальних предметів

У 2021 році випускники шкіл зможуть складати ЗНО із 5 навчальних предметів. Тестування буде проводитися з української мови, української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької та іспанської мов.

Довідки за телефоном: (044) 486-09-62

Дати основної сесії ЗНО у 2021 році

• 21 травня – тестуванням з хімії;
  • 24 травня – тестування з іспанської, німецької, французької мов;
  • 25 травня – з англійської мови;
  • 28 травня – з математики;
  • 1 червня – з української мови, української мови і літератури;
  • 4 червня – з історії України;
  • 5 червня – з географії;
  • 7 червня – з фізики;
  • 10 червня – з біології.

Державна підсумкова атестація у 2021 році

Державна підсумкова атестація у 2021 році буде проводитися у формі ЗНО. Школярі мають складати ДПА з таких предметів

• українська мова;
  • математика;
  • історія України або іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова – за вибором учня);
  • один із навчальних предметів зі списку: історія України або іноземна мова , біологія, географія, фізика, хімія (за вибором учня).

Але бали будуть рахуватися по-різному. Так, на ДПА результати переводять в оцінку від 1 до 12 балів, а на ЗНО у 100-200 балів.

Випускники, які будуть складати ЗНО з української мови і літератури, отримають аж три оцінки: за ДПА, за ЗНО з української мови та за ЗНО з української мови і літератури. А якщо випускник здасть лише ЗНО з української мови, то отримає оцінку з ДПА та ЗНО з мови.

До уваги випускників та їх батьків! Актуальна інформація щодо складання ЗНО-2021 знаходиться за посиланнями:

Особливості ДПА/ЗНО – 2021

Сайт Українського центру якості освіти

ЗНО-2021: українська мова/українська мова і література (актуальні питання)

ЗНО-2021: українська мова, українська мова і література (читання, власне висловлення)

ЗНО-2021: українська мова, українська мова і література (українська література)