Останній дзвоник – 2023

Останній дзвоник - 2023

Ось і добіг  кінця 2022-2023 навчальний рік – надскладний навчальний рік в умовах воєнного стану, де шкільні уроки переплелися з уроками життя і навчили  нас бути сміливими, терплячими, цінувати спілкування з рідними та близькими, а головне – любити і берегти свою Батьківщину, пишатися тим, що ми – українці.
          І сьогодні, 31 травня 2023 року, в  Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької обласної ради  урочисто й непереможно пролунав Останній дзвоник.

Щирі  привітання від директорки школи Нани Ушкалової, педагогів школи, теплі слова вдячності від здобувачів освіти та їхніх батьків, чудові музично-хореографічні композиції зробили свято «Останній дзвоник – 2023» з нотками  мрій про щасливе майбутнє і легким щемом у серці випускників за дитинством.
       Вітаємо всіх зі святом! Учням і батькам бажаємо здоров’я, гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети.
     Нехай цей хвилюючий останній дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм та вірою у мирне, щасливе майбутнє нашої країни!

Салюк Надія, заступниця директора з виховної роботи