Останній дзвоник кличе нас

31 травня у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької обласної ради відлунав зворушливий дзвінок, що сповістив про завершення 2023-2024 навчального року.

Свято Останнього дзвоника стало днем підведення підсумків, щирих емоцій та теплих спогадів.

Ведучі урочистої частини – шестикласники Іван Калашніков, Андрій Кобилко, Дар’я та Олександра Лапченко –  розпочали свято з Гімну України та хвилини мовчання, вшановуючи пам’ять загиблих героїв, мирних громадян і дітей.

Директорка школи Нана Вікторівна щиро подякувала учням за їхню старанність, активну участь у житті школи та високі досягнення у навчанні, батькам за відповідальне ставлення до виховання дітей, нагородивши Похвальними листами, Грамотами та Подяками кращих учнів і активних батьків.

Неофіційна частина свята захопила дітей вражаючим квестом «У пошуках Останнього дзвоника», який провела педагог-організатор Наталія Савіна. Розгадуючи ребуси, загадки, відгадуючи музичні інструменти, учні з радістю поринули у світ цікавих завдань.

Випускники 12 класу, трішки схвильовані, з нетерпінням очікували на прогнози щодо їхнього майбутнього. Музичні номери від наших учнів під керівництвом Людмили Гладиш стали справжньою окрасою свята, наповнивши його атмосферою радості та єднання.

І ось, нарешті, знайдено Останній дзвоник, який пролунав на знак омріяних канікул для всіх здобувачів освіти та першого кроку у доросле життя для випускників.

Щиро зичимо усім учням чудового відпочинку під мирним небом України, випускникам – успішного старту та здійснення найзаповітніших мрій, а вчителям – гордості та захоплення від успіхів  учнів, натхнення на нові звершення!