Освіта до викликів сьогодення

Щодня педагоги докладають неабияких зусиль, щоб забезпечити якісний процес навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах війни.

Тож в авангарді сучасної спеціальної школи –  вчителі-митці, генератори творчих ідей, розробники та реалізатори нових методів і прийомів, активні користувачі та популяризатори інновацій.

24.10.2023 у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької облради в дистанційному форматі відбулося засідання педагогічної ради на тему «Раціоналізація домашніх завдань – запорука розвитку та саморозвитку здобувачів освіти з візуальними порушеннями», на якій педагоги Марченко М., Савін М., Дьогтєва О., Кривошеєнко Д. презентували  власні розробки з цього питання.

У ході педради були обговорені  перспективні форми і методи роботи зі здобувачами освіти під час дистанційного навчання, надано корисні освітні ресурси для якісного навчання незрячих школярів.

Педагоги практично опрацювали  сучасні методи та техніки виховання і навчання здобувачів освіти з візуальними порушеннями, виконали інтерактивні завдання і творчі вправи. Така форма науково-методичної роботи педагогічного колективу закладає надійне підґрунтя на підвищення рівня якості освіти здобувачів освіти спеціальної школи.