Пам’ятаю та шаную: уроки історії, патріотизму та єднання

З нагоди Дня пам’яті та примирення педагогами школи були проведені тематичні заходи.

Вчителі початкової школи Дерев’янко О. О., Котлярова С.В., Котлярова Т.А., Дьогтєва О.Є. організували для учнів 3-4 класів захопливу віртуальну подорож машиною часу «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього».

За допомогою інтерактивних завдань учні вирушили у мандрівку крізь століття, досліджуючи історичні події та факти, трагічні сторінки Другої світової війни.

Учні та педагоги щиро вшанували пам’ять героїв, які полягли за Україну в минулому, та висловили свою підтримку тим, хто захищає нашу землю нині.

Вчитель історії Гладиш В.І. організував для учнів 5-11 класів  національно-патріотичні заходи під назвою «Пам’ятаю та шаную».

Занурившись у хроніки минулих часів, здобувачі освіти змогли на власному досвіді пережити епохальні події, що стало ключем до кращого розуміння та щирого відчуття значення цієї дати. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих героїв.

Обговорення ціни перемоги дало можливість учнівству глибше дослідити важливі аспекти минулих подій. Вікторина та гра «Факт чи вигадка» стали не лише цікавими тестами знань, але й платформою для спільних зусиль, що збагатили розуміння історичних фактів та сприяли активному діалогу між учнями.

Особливу увагу було приділено символу Дня пам’яті та примирення – маку. Спілкування про його значенням надихнули учасників на глибокі роздуми про мир, підкреслюючи важливість цієї дати у сучасному світі.

До Дня пам’яті та примирення здобувачі освіти доєдналися до обласного онлайн-марафону «В пам’яті назавжди».

Проведені заходи стали не лише цінним уроком історії, але й уроком єднання, патріотизму та щирої поваги до пам’яті тих, хто віддав життя за свободу нашої Батьківщини. Діти усвідомили, що тільки пам’ятаючи про минуле, можна побудувати краще майбутнє!

На жаль, історія сьогодення знову перевіряє міць і незламність  нашої Батьківщини: щохвилини  українські воїни мужньо борються за свободу та незалежність держави.   Віримо, що мирне небо незабаром знову огорне нашу землю – і Перемога буде за нами!