Пам’яті жертв Голодомору

Пам’яті жертв Голодомору

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра жертв. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Із метою вшанування пам’яті жертв голоду 1932-1933 років 21 листопада 2019 року у Слов’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 23 Доноблради було проведено інформаційно-просвітницькі заходи.

Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця

Учні 7-Б і 9-А класів разом із вихователями Поух І.Д., Савіним М.Ю., Сіробабою Я.В. та вчителем історії Вовк А.І. на годині пам’яті і скорботи «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця» нагадали присутнім сумні сторінки історії українського народу, пов’язані з цією жахливою подією, і вшанували пам’ять померлих від голоду, запаливши свічки пам’яті.

Для школярів 2-5-х класів старшокласники Спекторук В. і Кодрашонок І. провели бесіду «Ми будемо пам’ятати 1932-1933 рр.».

Мовчазним висновком, що ятрив душі і пломенів у очах учасників історичних годин, було: «Хай не повторяться ніколи жахіття Голодомору!».Сподобалась стаття? Поділися з друзями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *