«Перші ракетки»

«Перші ракетки». Настільний теніс – гра, яка тренує на лише тіло, але й мозок

Настільний теніс – гра, яка тренує на лише тіло, але й мозок: всі  ділянки  мозку задіяні і працюють, оскільки ви плануєте стратегію гри, тактику та відстежуєте м’ячі та удари. Крім того,  під час гри людина багато рухається, використовуючи все тіло, тренує очі, покращує координацію рук та ніг. І ця гра захопила всіх здобувачів освіти Слов’янської спеціальної школи № 23 Доноблради, бо грають в неї не лише хлопці, а й дівчата.

Кожної перерви та в позаурочний час здобувачі освіти збираються разом для того, аби повболівати за своїх однокласників та друзів.

З нагоди Дня збройних сил України,  вдосконалення спортивної майстерності, впровадження фізичної культури та спорту, як важливого засобу гармонійного розвитку та зміцнення здоров’я школярів; налагодження дружніх стосунків між учнями у школі відбувся тенісний турнір під керівництвом Ігоря Одинченка.

Вітаємо усіх учасників та переможців! Бажаємо нових успіхів і досягнень!