Початкова школо, прощавай!

Початкова школо, прощавай

Непомітно пролетіли чотири роки навчання в початковій школі.

Роки перших сходинок до країни Знань, умінь долати  перешкоди на своєму шляху разом з першою вчителькою та однокласниками. За ці роки школа стала для молодших школярів другою домівкою.

Тож, прощання з початковою школою – це завжди дуже зворушлива і хвилююча подія для всіх учасників освітнього процесу.

31.05.2023у Слов’янській спеціальній школі № 23 Донецької обласної ради відбувсяонлайн-випускний «Прощавай четвертий клас», який   провела вчителька початкової школи Вікторія Левченко разом з  учнями й ученицями 4-А класу та їхніми батьками. У теплій, дружній атмосфері й діти, і дорослі згадали цікаве і веселе шкільне життя.
         За період навчання наші четвертокласники отримали ґрунтовні знання і своїми успіхами довели, що готові стати п’ятикласниками. Попереду на них очікує не менш насичене, різноманітне та яскраве шкільне майбуття – нові предмети, нові вчителі, нові успіхи.
          Дорогі діти! Бажаємо вам успішно підкорювати нові горизонти, бути допитливими, працьовитими та завзятими! З нетерпінням чекаємо зустрічі з вами у середній школі! Усім мирних веселих канікул!

Салюк Надія, заступниця директора з виховної роботи