Подорож до Країни правових знань

Подорож до Країни правових знань. Одним із завдань сучасної шкільної  правової освіти є вміння здобувачів освіти орієнтуватись у величезному потоці інформації.

Навчити цього лише на уроці  правознавства просто неможливо, тому в школі щорічно проводиться Всеукраїнський тиждень права,  який включає в себе комплекс різноманітних форм  роботи на поглиблення знань учнівської молоді про їх права, зазначені в державних документах.

Цьогоріч з дотриманням санітарно-епідемічних вимог Всеукраїнський тиждень права «Подорож до Країни правових знань» у Слов’янській спеціальній школі № 23 Доноблради, який проходив з 04 грудня по 10 грудня, розпочався відкриттям загальношкільної лінійки, у ході якої учитель історії та права Алла Вовк розповіла про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права. Тиждень  права сьогодні вже має статус державного, носить характер національної правової традиції та включає в себе цілу низку заходів, акцій, конкурсів.


Конвенції про права дитини

Учасники виховного заходу дізналися про передумови та особливості підписання Загальної декларації прав людини, Конвенції про права дитини, ознайомились з історією прийняття законів та нормативно-правових актів щодо захисту прав дитини.

Так, в рамках проведення Всеукраїнського тижня  права, “Подорож до Країни правових знань”, були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини,  дотримання національних  та загальнолюдських    морально-естетичних принципів, традицій.

Старшокласники протягом тижня для молодших школярів проводили «Правові хвилинки», під час яких ознайомили учнів з історією прийняття Міжнародних законів з охорони прав дитини.

Здобувачі освіти 9-А та 10-А класів взяли участь у «Юридичному марафоні» та «Юридичному світлофорі».

У школі була оформлена виставка  малюнків «Мої права», проведено Всеукраїнський урок права.

Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства, формуванню правової свідомості, навичок і звичок правомірної поведінки школярів, зміцненню їх життєвої позиції, підвищенню громадянської активності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *