Подорож у світ дорожніх знаків

9 жовтня 2024 року в нашій школі відбулася онлайн-зустріч з інспектором ювенальної превенції Краматорського районного управління поліції, лейтенантом Вікторією Чумаковою.

Ця захоплива зустріч була присвячена  важливій і актуальній темі – правилам дорожнього руху.

Здобувачі освіти 1-6 класів вирушили у справжню подорож до казкової країни дорожніх знаків, де кожен зміг відчути себе відповідальним учасником дорожнього руху. Завдяки цікавому і доступному викладу інформації, діти легко запам’ятали, як правильно поводитися у складних ситуаціях на дорозі.          Зустріч пройшла яскраво й корисно: діти актуалізували знання,  повторили  важливі правила, які допоможуть їм бути уважними й безпечними пішоходами в реальному житті.